Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik özleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

 • KLASİK BALKAN VE ADRİYATİK KIYILARI TURU Pegasus Havayolları ile 7 gece
 • KLASİK BALKAN VE ADRİYATİK KIYILARI TURU Pegasus Havayolları ile 7 gece
 • KLASİK BALKAN VE ADRİYATİK KIYILARI TURU Pegasus Havayolları ile 7 gece
 • KLASİK BALKAN VE ADRİYATİK KIYILARI TURU Pegasus Havayolları ile 7 gece
 • KLASİK BALKAN VE ADRİYATİK KIYILARI TURU Pegasus Havayolları ile 7 gece
 • KLASİK BALKAN VE ADRİYATİK KIYILARI TURU Pegasus Havayolları ile 7 gece
 • KLASİK BALKAN VE ADRİYATİK KIYILARI TURU Pegasus Havayolları ile 7 gece
 • KLASİK BALKAN VE ADRİYATİK KIYILARI TURU Pegasus Havayolları ile 7 gece
 • KLASİK BALKAN VE ADRİYATİK KIYILARI TURU Pegasus Havayolları ile 7 gece
 • KLASİK BALKAN VE ADRİYATİK KIYILARI TURU Pegasus Havayolları ile 7 gece

KLASİK BALKAN VE ADRİYATİK KIYILARI TURU Pegasus Havayolları ile 7 gece

 • 7 Gece
 • Belgrad (1) – Saraybosna (1) – Mostar – Budva (3) – Priştine – Üsküp (2) – Ohrid
 • Sabiha Gökçen Havalimanı
 • Tur Programını Yazdır
'den itibaren

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “HESAPLA” butonuna tıklayınız.

Tarih
Çocuk
Yetişkin
1.Çocuk
2.Çocuk
a
KLASİK BALKAN VE ADRİYATİK KIYILARI TURU Pegasus Havayolları ile 7 gece Hakkında Genel Bilgiler

1. Gün: İSTANBUL – BELGRAD – (Belgrad Akşamları Turu)

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde uçuşunuzdan 3 saat önce hazır bulunarak tamamlayacağınız bilet bagaj teslim ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları’nın PC371 sefer sayılı uçuşu ile saat 11.30 ’da Belgrad ‘a uçuyoruz. Yerel saat ile 11:25 ‘de Belgrad ‘a varışımız ardından şehir turumuzu gerçekleştirmek üzere hareket ediyoruz. “Beyaz Şehir” olarak da bilinen Belgrad ‘da gerçekleştireceğimiz panoramik şehir turunda, Kale Meydanı, İstanbul Kapı, Saat Kulesi, Damat Ali Paşa Türbesi, Zindan Kapı, Sokullu Mehmet Paşa Çeşmesi, Stefan Lazerevic Anıtı, Cumhuriyet Meydanı, Terazi Meydanı ve Taş Meydan göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Belgrad Akşamları Turu (15 Euro) programımıza katılabilirler. Turumuzda Belgrad ‘ın popüler cafe, restoran ve mağazaları ile çevrelenmiş lokal mahallelerinde keyifli bir yürüyüş turu gerçekleştireğiz. İsteyen misafirlerimiz rehberimize danışarak şehir merkezinde geçirecekleri sürede Belgrad’ın dünyaca ünlü gece hayatını deneyimleyebilirler. Tur sonrası otelimize transfer.

2. Gün: BELGRAD – (Mokra Gora ve Öğle Yemekli Vişegrad Turu) – SARAYBOSNA

Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemlerimizin ardından Saraybosna’ya doğru hareket ediyoruz. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Mokra Gora ve Öğle Yemekli Vişegrad Turu (30 Euro) programımıza katılabilirler. En önemli yapıtları, Çingeneler Zamanı, Arizona Dream ve Ak Kedi Kara Kedi olan Bosna asıllı Sırp yönetmen ve yazar Emir Kusturica ‘nın “Life is Miracle” filmini çektiği MokraGora – Meravcik tepesi turumuzda, yönetmenimiz Kusturica ‘nın Meravcik Tepesi ‘ne kurduğu ahşap köyü ziyaret edeceğiz. Geleneksel tahta evlerden oluşan ve Tahtaşehir (Dvrengrad) da denilen bu köyde meydan ve sokaklara hatta evlere, dünyaca ünlü kişilerin isimleri verilmiş. Che Guevara, Yuri Gagarin, Dostoyevski, Maradona, Tarkovski, Nikola Tesla, Ingmar Bergman, Fellini, Bruce Lee bu isimlerden sadece bazıları. Her yıl dünyanın en ünlü sinema oyuncularını ve yönetmenlerini ve müzisyenlerini bir araya getiren Kustendorf Film Festivali ve Müzik Festivali ‘nin de düzenlendiği MokraGora gezimizi tamamladıktan sonra turumuzun ikinci durağı olan Vişegrad ‘a varıyoruz. Vişegrad ‘da Drina Nehri ve Drina Köprüsü görülecek yerlerin başında gelir. Mimar Sinan tarafından Sokullu Mehmet Paşa adına yapılan Drina Köprüsü ve köprünün altından akan Drina Nehri (Kızıl Nehir), aynı zamanda Sırp edebiyatının Nobel ödüllü başyapıtlarından “Drina Köprüsü” isimli eserin konusunun geçtiği yerdir. Vişegrad meydanında gerçekleşecek gezi, kısa fotoğraf molası ve lokal restoranda alınacak öğle yemeğimizin ardından Saraybosna’ya doğru olan yolculuğumuza devam ediyoruz. Saraybosna bölgesindeki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.

3. Gün: SARAYBOSNA – (Yaşam Tüneli Turu) – MOSTAR – BUDVA

Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemleri ardından Saraybosna şehir turumuzu düzenlemek üzere hareket ediyoruz. Şehir turumuz esnasında Saraybosna Şehir Müzesi Binası, Parlamento Binası, Büyük Katedral görülecek yerler arasındadır. Kısmen yürüyerek devam edeceğimiz şehir turumuzun devamında sanat sokağı olarak bilinen Bakırcılar Sokak, Çarşı Camii, Saat Kulesi, Kurşunlu Medresesi, Gazi Hüsrev Bey Müzesi ve Kütüphanesi, 1. Dünya Savaşı’nın çıktığı yer olarak bilinen Latin Köprüsü, At Meydanı ve 1994 ‘de Pazaryeri katliamının yapıldığı Markale Semt Pazarı görülecek yerler arasındadır. Şehir turunun ardından sunulacak serbest zamanda arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Yaşam Tüneli Turu (15 Euro) programımıza katılabilirler. 1425 gün süren Saraybosna Kuşatması ‘nın kırıldığı Savaş (Yaşam) Tüneli ‘ni ziyaret ediyoruz. Burada yaklaşık 15 dk sürecek video ile savaşın ağır şartlarını görüyor, fotoğraf galerisi savaş haritası ve savaş sırasında kullanılan araç gerecin sergilendiği müzeyi gezerek turumuzu tamamlıyoruz ve Mostar ‘a doğru hareket ediyoruz. Birçok Osmanlı eserinin günümüze kadar ulaştığı tarihi Mostar ‘da gerçekleştireceğimiz gezi boyunca Karagöz Bey Medresesi, Mostar Çarşısı, fotoğraf tutkunları için harika fırsatlar sunan Koski Mehmet Paşa Camii, Eğri Köprü, altından sular akan Tabakhane Camii ve Hamamı, 1566 yılında Mimar Hayrettin tarafından (Mimar Sinan’ın öğrencisi) yapılan tarihi Mostar Köprüsü başlıca göreceğimiz yerler arasındadır. Mostar ‘da gerçekleştireceğimiz şehir turu ve çevre gezisi ardından Budva bölgesindeki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.

4. Gün: BUDVA – (Karadağ Güzelleri ve Budva Kıyıları Turu)

Sabah kahvaltısı ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Karadağ Güzelleri ve Budva Kıyıları Turu (55 Euro) programımıza katılabilirler. Bu turumuzda İşkodra Gölü, Virpazar, Bar, Sveti Stefan, Budva turlarımızı gerçekleştireceğiz. Gezimizde ilk durağımız Karadağ’ın Virpazar kasabası olacaktır. İşkodra Gölü kıyısındaki bu sakin ve şirin kasabayı görerek, göl kıyısında mola vereceğiz. Daha sonra Adriyatik Denizi kıyısında konumlanan tarihi ve turistik şehir Bar’a gideceğiz. Bir liman şehri olan Bar’da Stari Bar’ı (Eski Bar) ziyaret ederek tarihi kaleyi, Osmanlı döneminden kalan camileri ve küçük Bar çarşısını göreceğiz. Daha sonra Budva’ya doğru yola devam ederek yol üzerinde balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapurlu bir otel zincirine satılması ile günümüzde restorasyon çalışmalarıyla turizme kazandırılan muhteşem Sveti Stefan’ı panoramik olarak tepeden görebileceğiniz bir yerde mola veriyoruz. 15. yy’da surlarla korunan bir köy olan ve 1950’lere kadar balıkçı kasabası olan Sveti Stefan Adası, 60,70 ve 80’lerde Sofia Loren, Marliyn Monroe ve Liz Taylor gibi ünlülerin uğrak yeri olmuştur. Sonrasında Karadağ’ın Miami’si olarak bilinen, göz alıcı ve uzun sahillerinin bulunduğu, hareketli gece hayatı ve tarihi dokusuyla turistik cazibe merkezi olan Budva’ya hareket ediyoruz. Budva’ya varışımızla birlikte gerçekleştireceğimiz yürüyüş turunda, Orta Çağ’dan kalan ve günümüze kadar çok iyi korunan dar sokaklardan oluşan Stari Grad (eski şehir merkezi) ve kaleyi panoramik olarak görme ve plajlarını ziyaret etme şansına sahip olacağız. Tur sonrası Budva bölgesindeki otelimize dönüyoruz.

5. Gün: BUDVA – (Elite Adriyatik Turu) – (Dubrovnik Turu)

Sabah kahvaltısı ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Elite Adriyatik Turu (55 Euro) programımıza katılabilirler. Turumuzda ilk olarak UNESCO Dünya Doğa ve Tarih Mirası Listesi ‘nde yerini alan, beyaz taşlar ile sarılmış ve Akdeniz güneşi ile aydınlanan bölgenin turistik kenti Kotor’u, Kotor Körfezi ‘ni ve tarihi kale şehrini gezeceğiz. Karadağ'ın güneybatısında ve Adriyatik Denizi kıyısında yer alan, Avrupa’nın Norveç’ten sonra en büyük fiyordu ve doğal bir limanı olan Kotor, dar boğazlarla birbirine bağlayan dört koydan oluşur. Koyun çevresindeki çıplak dağlar kıyıya dik bir biçimde iner. Kotor’da kişisel gezi ve aktiviteleriniz için sunulacak serbest zamanın ardından Karadağ’ın Monaco’su sayılan Porto Montenegro’ya ulaşıyoruz. 2015 yılında Yat & Liman Birliği’nde en iyi liman seçilen Porto Montenegro ‘da yürüyerek gerçekleştireceğimiz çevre gezisi sonrasında Kotor Körfezi kıyısında yer alan Perast ‘a ulaşıyoruz. Deniz kıyısında uzanan, tarihi dokusu hiç bozulmamış UNESCO koruması altında masalsı bir Orta Çağ köyü olan Perast’ta bulunan 2 şirin adadan biri olan ve insan eliyle 600 sene önce yapılan Lady of The Rocks adasını fotoğraflama şansını bulacağız. Tur sonrasında Budva’ya ulaşacak, tarihi eski şehirde ya da kentin ünlü plajlarında serbest zaman sunacağız. Bu serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz ise ekstra düzenlenecek olan Dubrovnik Turu (75 Euro) programımıza katılabilirler. Turumuzda, Hırvatistan ‘ın Adriyatik Denizi kıyısında yer alan ve barındırdığı tarihi eserler sayesinde ile 1979 yılında UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi ‘ne alınan Dubrovnik ‘i ziyaret edeceğiz. “Adriyatik’in İncisi” olarak da adlandırılan ve Akdeniz ikliminin özellikleriyle birlikte Nisan ayından Kasım ayının başına kadar uzun bir yaz sezonuna sahip Dubrovnik’e varışımızla birlikte şehrin tarihi güzelliklerini görebileceğimiz ve eşsiz manzarasını izleyebileceğimiz eski şehir (Old Town) ‘da çevre gezisi düzenliyoruz. Çevre gezisi sonrasında denizle güneşin tadını çıkartabilmek ve yerel dükkanlardan alışveriş yapabilmek için serbest zaman sunuyoruz. Tur sonrası Budva bölgesindeki otelimize dönüyoruz.

6. Gün: BUDVA – (Öğle Yemekli Prizren Turu) – PRİŞTİNE – ÜSKÜP

Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemleri ardından Kosova’nın başkenti ve en büyük şehri olan Priştine ‘ye doğru hareket ediyoruz. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Öğle Yemekli Prizren Turu (20 Euro) programımıza katılabilirler. Kosova ‘ın 2. büyük kenti olan Prizren M.Ö. 2. YY ‘a uzanan tarihi boyunca Roma, Bulgar, Sırp, Osmanlı ve Arnavutluk himayesinde kalmış ve bu farklı kültürlere ait tarihi eser ve yapılarını muhafaza etmiştir. Panoramik gezimiz esnasında göreceğimiz başlıca eserler Cuma Camii, Prizren Saat Kulesi, Aziz Spas Kilisesi, Bayraklı Camii ve Taşköprü’ dür. Lokal restoranda alacağımız öğle yemeğimizin ardından turumuzu tamamlıyor Priştine ‘ye doğru olan yolculuğumuza devam ediyoruz. Nüfusunun büyük kısmını Müslüman Arnavutlar’ın oluşturduğu Priştine şehir turumuzda Osmanlı Padişahlarının yaptırdığı birçok cami ve eser karşımıza çıkacaktır. Bunların arasında Sultan Bayezit tarafından yaptırılan Çarşı Camii, Fatih Sultan Mehmet tarafından yaptırılan Sultan Murad Camii ve bunların yanı sıra 19 yy ‘dan kalma tarihi saat kulesi, yapımı 400 yıla yakın süren Yaşar Paşa Camii, Rahibe Teresa Katedrali, Murad Hüdavendigar Türbesi panoramik şehir turumuz esnasında görülecek yerler arasındadır. Priştine gezimiz sonrasındaki Üsküp ‘e ulaşıyor ve şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Makedonya’nın başkenti statüsünde olan ve Vardar Nehri kıyısına kurulan Üsküp, şehrin merkezi olarak kabul edilen Makedonya Meydanı ‘nda yer alan heykeller sebebi ile “Heykeller Şehri” olarak da bilinir. Yaklaşık 500 sene Osmanlı Devleti bünyesinde idare edilen ve aynı zamanda ünlü şairimiz Yahya Kemal Beyatlı’nın doğum yeri olan Üsküp ‘de düzenleyeceğimiz panoramik şehir turu esnasında Yahya Paşa Camii, İsa Bey Camii, Mustafa Paşa Camii, Kapan Hanı, Sulu Han, Taş Köprü, Osmanlı Köprüsü ve Kurşunlu Hanı görülecek yerler arasındadır. Hediyelik eşya alışverişi ve yerel sanat eserlerini incelemeniz için Türk Çarşısı ‘nda vereceğimiz serbest zamanın ardından otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.

7. Gün: ÜSKÜP – (Bitola & Manastır Turu) – OHRİD – (St. Naum ve Tekne Turu) – ÜSKÜP

Sabah kahvaltısı ardından Ohrid ‘e doğru hareket ediyoruz. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz Bitola & Manastır Turu (25 Euro) programımıza katılabilirler. Turumuzun ilk durağı olan ve Evliya Çelebi ‘nin “Rum ilinin en güzel şehri” olarak betimlediği Manastır, aynı zamanda Atatürk ‘ün mezun olduğu ve panoramik olarak göreceğimiz Manastır Askeri İdadisi ‘ni bünyesinde barındırır. Atatürk ‘ün balmumundan heykeli ve kullandığı bazı eşyalar da burada sergilenmektedir. Manastır Askeri İdadisi ‘nde sunulacak serbest zaman ardından Ohrid ‘e doğru olan yolculuğumuza devam ediyoruz. Makedonya’nın güneyinde ve Ohrid Gölü kenarında konumlanan Ohrid, 6000 yıllık geçmişe sahiptir. 1395 senesinde Osmanlı Devleti’ne dahil olan kentte çok sayıda Osmanlı yapısı mevcuttur. 10 cami ve 1 tekkeye halen ev sahipliği yapan Ohrid aynı zamanda Makedonların en ünlü tatil bölgesidir. Ohrid şehir turumuz esnasında, Çar Samoil Kalesi, hediyelik eşyaları, yerel müzikal enstrümanları, çeşitli oymacılık ürünlerini bulabileceğimiz Türk Çarşısı, Aya Sofya Kilisesi, Antik Tiyatro, Sinan Çelebi Türbesi, Halveti Tekkesi ve Ohrid Gölü görülecek yerler arasındadır. Ohrid şehir merkezinde sunulacak serbest zaman süresince arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan St.Naum ve Tekne Turu (30 Euro) programımıza katılabilirler. Ohrid ‘e 29 km mesafede bulunan ve Ohrid Gölü ‘nün kaynağını bulunduğu St.Naum ‘a yapacağımız ziyarette St.Naum Manastırı ve Sarı Saltuk Türbesi görülecek yerler arasındadır. Özel teknemiz ile gerçekleşecek bu gezimizde eşsiz manzarayı fotoğraflamak amacıyla serbest zaman vereceğiz. Tur sonrası Üsküp ‘deki otelimize dönüyoruz.

8. Gün: ÜSKÜP – (Matka Kanyonu Turu) – İSTANBUL

Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemleri ardından arzu eden misafirlerimizle birlikte ekstra olarak Matka Kanyonu Turu (10 Euro) programımızı düzenliyoruz. Üsküp ‘ün yaklaşık 15 km güneybatısında Treska Nehri ile Vardar Nehri ‘nin buluştuğu noktada yer alan Matka Kanyonu, doğa turizmi açısından Makedonya’nın en ünlü bölgesidir. 5 bin hektarlık alana sahip kanyonun içinde Matka Gölü’nün yanı sıra derinlikleri birbirinden farklı 10 kadar mağara ve 3 adet manastır da yer almaktadır. Kanyon boyunca gerçekleştireceğimiz yürüyüş sonrasında turumuzu tamamlıyor ve İstanbul’a gerçekleşecek olan uçuşumuz için Üsküp Havalimanı ‘na doğru yola çıkıyoruz. Bagaj teslim, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Pegasus HY ‘nın PC352 sefer sayılı uçuşu ile 16:35 ‘de İstanbul’a uçuyoruz. TSİ 20:00 ‘da Sabiha Gökçen Havalimanı ‘na varış ve turumuzun sonu.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Pegasus Hava Yolları tarifeli seferleri ile Sabiha Gökçen HL – Belgrad // Üsküp – Sabiha Gökçen HL parkurunda uçak bileti,
 • Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,
 • 3* & 4* otellerde toplam 7 gece oda kahvaltı konaklamalar,
 • Havalimanı / Otel / Havalimanı transferleri ve şehirlerarası transfer,
 • Belgrad, Saraybosna, Mostar, Priştine, Üsküp, Ohrid panaromik şehir turları ve/veya çevre gezileri
 • Otel ve Turist şehir vergileri,
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri.
 • TURSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli (Kişi başı 50 TL)
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
 • Programda belirtilmeyen yemekler ve tüm içecekler,
 • Ekstra tur programları,  
 • Programdaki serbest zamanlarda, rehberinizin ya da yerel acente yetkilisinin tavsiye edebileceği geziler,
 • İsteğe bağlı Müze ve ören yerleri girişleri
 • İsteğe bağlı şoför bahşişleri (Kişi başı 5 Euro)
 • İsteğe bağlı Covid-19 teminatlı özel seyahat sağlık sigortası (15 Euro)
 • Yerel otoriteler tarafından talep edilmesi halinde Covid 19 PCR testleri
 • İsteğe balı düzenlenen ve vize gereken Dubrovnik Turu için gerekli vize işlem bedeli (160 Euro – Yeşil pasaport vizeden muaftır)
Ek Bilgiler

Avantajlı Ekstra Tur Paketi : 200 Euro yerine 150 EURO !!!

Pakete Dahil Olan Turlar:

 • Öğle Yemekli Mokra Gora ve Vişegrad Turu (30€)
 • Saraybosna Yaşam Tüneli Turu (15€)
 • Karadağ Güzelleri ve Budva Kıyıları Turu (55€)
 • Elite Adriyatik Turu (55 €)
 • Öğle Yemekli Prizren Turu (20 €)
 • Bitola & Manastır Turu (25€)

(Ekstra tur paketlerinde 0-2 yaş arası ücretsiz, 3-12 yaş arası %50 indirimlidir)

ÖNEMLİ NOTLAR:

 • Programa dahil olan turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir. Farklı turlar sırasında misafirlerimize farklı rehber eşlik edebilir.
 • Budva bölgesi konaklaması, Budva ve Podgorica bölgelerinden birinde sunulabilir.

İptal Şartları

İptal ve değişiklik

 1. Misafirlerimizin tur çıkış tarihinden 30 gün öncesine kadar Tatilly.com’a yazılı olarak bildirmek koşulu ile cezasız iptal hakkı vardır. Gezi başlangıç tarihine 31 günden az kalması durumunda tur ücretinin %50’ si tutarında ceza ödeyerek, gezi başlangıç tarihine 15 gün ve daha az kalması durumunda tur ücretinin tamamını ceza bedeli ödeyerek iptal yapabilir. İptal talep edilmesi durumunda, iç hat bağlantı, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası gibi ilave alınan hizmetlerin iptal iade şartları iptal talep edilen süreye göre değişkenlik gösterebileceği için iadesi konusunda önden bilgi sorulması gerekmektedir. Tatilly.com ilave hizmetlerin iptal iadesi için herhangi bir taahhütte bulunamaz.

Vize Bilgileri

Vize ve Pasaport

 • T.C vatandaşları için vize uygulaması bulunmamaktadır.
 • Misafirlerimizin pasaportlarının seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli olması gerekmektedir.
 • Gümrük geçişlerinde/sınır kapılarında, pasaportunuza giriş-çıkış kaşesi basılabilmesi için, pasaportunuzda en az 2 sayfalık boş alan olması gerekmektedir.
 • Bu turdaki ülkelere giriş için vizeden muaf olunması, ülkeye giriş/ülkeden çıkış yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama/çıkarmama yetkisi vardır, bu durumdan Tatilly.com sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.
 • Türk vatandaşı olmayan ya da çifte vatandaşlığı olup da diğer ülke pasaportunu kullanarak tura katılacak olan misafirlerimizin; seyahat edilecek ülkenin, kullanacakları pasaporta uyguladığı vize prosedürünü ilgili konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir, aksi halde doğacak sonuçlardan Tatilly.com sorumlu olmayacaktır.
 • Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat (lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; pasaportların yenilenmesi gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
 • 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

KLASİK BALKAN VE ADRİYATİK KIYILARI TURU Pegasus Havayolları ile 7 gece Hakkındaki görüşleriniz
Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Whatsapp Hattımız +908503031305
Hemen Arayın 0850 303 13 05
Tatil Rezervasyonu
Otel fiyatlarını sorgulayabileceğiniz online seyahat sistemi!
En Ucuz Tatil Fırsatları
Otel fiyat sorgulama işlemleri ile sizlere en uygun tatil fırsatlarını sunuyoruz.
Online Otel Rezervasyonu
Otel, uçak ve tur paketleri için internetten anında rezervasyon yapabilen seyahat sistemi olmaktan gurur duyuyoruz.
Tur Seçenekleri
Kıbrıs turları, yurt içi ve yurt dışı tur seçeneklerinin yanı sıra Antalya otelleri, kayak otelleri, gemi turları, uçak bileti hizmetlerini online olarak satın alma imkanı sunuyoruz.